Viedenské pekárne

 
 
 
+421 905 290 644
info@pekarenharmonia.sk

 

 
 
 
 

Viedenské pekárne - Pekáreň Harmónia

Nedeľa, 23. marec 2014

Sme hrdí, že tu pre Vás sme od roku 1992. Postupne sme sa začali špecializovať aj na celiatickú, bezlepkovú výrobu. Už od roku 1994 je pečenie pre celiatikov naša každodenná činnosť. Neustále sa zdokonaľujeme a prinášame Vám pravidelne nové produkty. 

S radosťou pre Vás chystáme zdravé a kvalitné výrobky. Pracujeme bez umelých farbív a konzervačných látok. Každý deň pripravujeme naše bezlepkové chleby a pečivo tak, akoby sme ich piekli pre seba samých. Garantujeme Vám vysokú kvalitu a bezpečnosť našich bezlepkových výrobkov. 
 
Aj keď práca s bezlepkovou múkou je ťažšia ako s bežnou múkou, prinášame Vám široký sortiment slaného aj sladkého pečiva. Piecť bez lepku je náročné, ale nie nemožné a nás teší, že Vám naše pečivo chutí.
 
Vieme, že celiakia znamená vylúčenie tradičných pekárenských výrobkov zo stravy. U nás však nájdete nie len dobrý chlieb či koláče, ale aj torty a zákusky. Pre tých, ktorí dávajú prednosť vlastnej rúre máme aj rôzne zmesi na pečenie.
 
Ak Vám predsa len niečo v ponuke chýba dajte nám vedieť a my sa pokúsime vyhovieť. Napíšte nám. 
 
 

Zmena mena

Nedeľa, 23. marec 2014

Chceme, aby sa Viedenské pekárne dostali bližšie k zákazníkovi, a preto prechádzajú viacerými zmenami. Jednou z nich je aj zmena názvu. Pre našu novú identitu sme zvolili názov Pekáreň Harmónia. A prečo práve Harmónia?

Chceli by sme do uponáhľaných dní priniesť trocha harmónie v podobe kvalitných produktov, ktoré uľahčia váš každodenný život a spríjemnia zvláštne chvíle. Sme tu preto, aby ste sa nemuseli trápiť ako vašim drahým pripraviť neobyčajnú bezlepkovú narodeninovú tortu, čo si vezmú deti do školy na desiatu, akú bezlepkovú maškrtu si dať k čaju, alebo či si dopriať slané pagáče večer k dobrému filmu.
 
Zároveň vieme, že pečenie je umenie. Umenie, v ktorom treba zladiť harmóniu chutí, vôní a podnetov pre celkové zmyslové vnímanie. Chceme vám prinášať nielen vhodný úžitok v podobe vyhovujúcej stravy, ale dbáme aj na pôžitok z nej. Lebo ako povedal François de La Rochefoucauld: “Jesť, to je nevyhnutnosť, ale správne jesť, to je umenie.”
 
Naša výroba je ručná a každodenne tak vlastnými rukami prispievame k spokojnosti zákazníka, lebo nám na vás záleží.  Vkladáme do našich výrobkov kus srdca a snažíme sa prichádzať s novými nápadmi a obohacovať  ponuku o nové výrobky.